2017-07-12

Ruszyła przedsprzedaż Wojny kolonii !!

Wielu z Was czekało na tę wiadomość!
Niniejszym oficjalnie potwierdzamy, że jeszcze w tym roku ukaże się polska wersja kolejnego rozszerzenia gry Martwa Zima.
Martwa Zima. Wojna kolonii. 
Wystartowała przedsprzedaż!
Wojna Kolonii posiada moduł, który pozwoli Wam połączyć Martwą Zimę oraz Martwą Zimę: Długą Noc i stanąć do epickiej bitwy kolonia przeciw kolonii przeznaczonej dla 4-11 graczy! Walka przeciwko innym graczom o surowce oraz panowanie nad lokacjami dostarczy Wam zupełnie nowych wrażeń w tym opanowanym przez zombie świecie. Dodatkowo w Wojnie Kolonii znajdziecie też moduł Samotnego Wilka, czyli gracza-wyrzutka, który balansuje na krawędzi pomiędzy dwoma koloniami, wykonując swoje własne, indywidualne cele.

Wojną Kolonii powinni zainteresować się również ci z Was, którzy posiadają jedynie jeden z dwóch podstawowych zestawów do gry. W pudełku do tego rozszerzenia znajdziecie bowiem 50 zupełnie nowych kart rozdroży, 15 postaci, 11 kart zagrożeń oraz 43 karty przedmiotów! Tchną one na pewno nieco świeżości w kolejne rozgrywki i zapewnią długie godziny nowych, ekscytujących wrażeń!

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu: http://factorycube.pl/sklep/opis-produktu/martwa-zima/Martwa-Zima-Wojnie-Kolonii

komentarze użytkowników: 1 komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.

  • 2018-01-24 14:20:41 Marek
    Kiedy gra będzie wysyłana ?
    Była mowa o drugiej połowie stycznia 2018 - już po informacji, że grudzień 2017 jest nierealny.
    Pozdrawiam !