2017-10-02

Finał Mistrzostw Polski Summoner Wars: Mistrzowie Przywołań

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w eliminacjach do turnieju finałowego. Poniżej możecie przeczytać zasady turniejów, które przeprowadzone będą podczas targów Hobby w Poznaniu, które odbywają się w weekend 07-08.10.17

Wszystkich zwycięzców turniejów eliminacyjnych prosimy o kontakt z wydawnictwem jeśli nie otrzymają maila z szczegółami dla finalistów.
 

Zasady turnieju eliminacyjnego i finałowego Mistrzostw Polski Summoner Wars: Mistrzowie Przywołań 2017.


1. Turniej finałowy zostanie rozegrany podczas targów Hobby w sobotę 07.10.17
Turniej ze względu na jego formę nie będzie turniejem rankingowym.

2. Turniej finałowy poprzedzony jest turniejem eliminacyjnym. Rozpoczecie turnieju eliminacyjnego o godzinie 10: 30. Wpisowe na turniej eliminacyjny to 10zł. Na turnieju obowiązuje ograniczenie miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia na turniej będzie można złożyć przez sklep internetowy wydawnictwa Cube factory of Ideas.
Zapisy na turniej

3. Turniej eliminacyjny składa się z 3 rund rozgrywanych według standardowych zasad swiss (parowanie na zasadzie najlepsi z najlepszymi). Każda runda trwa 20 minut na zawodnika (używamy zegarów szachowych). Koniec czasu oznacza przegraną. Wszyscy gracze biorący w nim udział przechodzą do turnieju finałowego z wynikiem punktowym jaki uzyskają podczas turnieju eliminacyjnego (maksymalnie 9 punktów. Każda wygrana daje 3 punkty). Zwycięzcy turniejów eliminacyjnych biorą udział dopiero w części finałowej do której wchodzą z ilością 9 punktów.

4. Część finałowa rozpoczyna się o godzinie 13 i składa się z 2 rund eliminacji oraz rozgrywek TOP. W zależności od liczby graczy część TOP będzie rozgrywana w systemie pucharowym dla 8 lub 4 najlepszych graczy.

5. Nagrody w turnieju podane są w regulaminie Mistrzostw na stronie factorycube.pl. Dla uczestników biorących udział do końca turnieju przewidziane są również nagrody losowe.

6. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z regulaminem Mistrzostw oraz zasadami przeprowadzania turniejów Ligowych z wyłączeniem kwestii rankingu oraz zasadami rund i TOP opisanymi w tych zasadach turnieju.

7. Wszelkie wątpliwości rozstrzyga sędzia turnieju wyznaczony przez wydawnictwo Cube Factory of Ideas. Decyzje sędziego są ostateczne.

8. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do zmiany w zasadach Turniejów jeśli zajdzie taka konieczność. O zmianach gracze zostaną poinformowani w możliwie najszybszym terminie.

Prosimy o punktualność. Ze względu na ograniczone godziny trwania targów Hobby, musimy rygorystycznie podchodzi do wszystkich kwestii związanych ze startami turniejów oraz kolejnych rund.

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.