2018-01-02

Witamy w 2018

Witamy Was w Nowym Roku!
W 2018 rok wkraczamy pełni energii i determinacji by Esencja mogła w końcu ujrzeć światło dnia! Wierzymy w to, że jest grą wyjątkową, dlatego spędziliśmy bardzo wiele czasu nie tylko nad samą grą, ale też przygotowaniem kampanii na Kickstarterze.
Bardzo ważne dla nas, ale także dla Was - osób wspierających - jest to, żeby kampania się ufundowała, a może i osiągnęła jak najwięcej progów.
Z tych właśnie powodów, zdecydowaliśmy się na pomoc zewnętrznej firmy. Nasz nowy partner ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii crowdfundingowych i współpraca z nim pomogła nam dostrzec wiele szczegółów, o których nie pomyśleliśmy.
Najważniejszą dla Was tego konsekwencją, jest decyzja o odłożeniu kampanii jeszcze trochę - jest to nasza pierwsza kampania na KS, dlatego ufamy ich doświadczeniom. Wiemy, że już kilkakrotnie przekładaliśmy terminy, ale uważamy że jest to uczciwsze na tym etapie, niż uruchamianie kampanii bez 100% pewności, że dopięliśmy wszystko na ostatni guzik.
Ten czas spożytkujemy na dopracowanie modeli 3D statków, monet, oraz dopieszczenie całości. Ale przede wszystkim, pragniemy skorzystać z ich wiedzy na temat marketingu, produkcji, wysyłki i innych zakulisowych elementów udanej kampanii.

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.