AQUA BRUNCH

 

Morscy drapieżcy wreszcie w komplecie. Woda aż kotłuje się od potężnych orek, szybkich rekinów, podstępnych ośmiornic, a nawet dostojnych morsów. Wszyscy czają się na swoje ulubione przysmaki, bo oto nadeszła pora bruncha!

Zbierzcie na ręce zestaw morskich drapieżców, który pozwoli wam dopaść jak najsmaczniejsze kąski z głębin. Na zwycięstwo zasłuży tylko ten z was, kto będzie potrafił odpowiednio wyważyć ryzyko, zaskoczyć i przechytrzyć swoich przeciwników!

W MORSKICH GŁĘBINACH

 

Rekiny, morsy, orki, meduzy i wiele ryb morskich, to bohaterowie Aqua Bruncha. W żadnej innej grze nie znajdziecie podobnej ferajny! Nie są tu jednak bez powodu – każdy z nich nieco inaczej wpływa na pozostałe i tylko odpowiednio dobrana grupa pozwoli wam zdobyć najwięcej punktów! Planujcie, główkujcie, ryzykujcie i nie dajcie się zwieść pozostałym, a na pewno coś uda się zjeść!

 

PODWODNE PRZEPYCHANKI

 

Aqua Brunch to świetna, dynamiczna gra, w której wszyscy gracze przez cały czas zaangażowani są w rozgrywkę i nie czekają bezczynnie na swoją kolej. Cały czas muszą kontrolować pozostałych, obserwować i ważyć ryzyko, tak aby ostatecznie zdobyć najbardziej wartościowe karty, a pozbyć się tych najsłabszych.

 

 

NASTĘPCA BESTSELLERA

 

Aqua Brunch to gra duetu włoskich twórców, którzy dali się poznać również wydanym przez nasze wydawnictwo best-sellerowym Jungle Brunchem. Gry te, mimo że pod względem mechaniki są zupełnie inne, posiadają kilka elementów wspólnych. Wielu fanów Jungle Bruncha doskonale odnajdzie się w Aqua Brunchu, a jednocześnie będzie to dla nich zupełnie nowe, świeże doświadczenie.