DINOPODY

 

Życie prehistorycznego łowcy nigdy nie było łatwe. Zwierzęta są albo bardzo duże, albo niezwykle niebezpieczne, albo niesamowicie szybkie. Tylko najlepsi potrafią sobie z nimi poradzić i tym samym zasłużyć na tytuł Pierwszego Łowcy Plemienia. Stań w szranki z innymi i udowodnij, że należy się on Tobie!

 

W Dinopodach gracze wcielają się w prehistorycznych łowców, starających się wypatrzeć przechadzające się w okolicy zwierzęta. Nie będzie to jednak proste, bo oprócz kręcących się wokół konkurentów, muszą też uważać na, pojawiające się tu i ówdzie, potężne dinopody!

SIŁA W PROSTOCIE

 

Dinopody to gra, w której jest sporo miejsca na kombinowanie i strategiczne planowanie, przy jednoczesnej prostocie zasad. Dzięki temu, każdy znajdzie tu coś dla siebie, a kwadrans spędzony przy Dinopodach na pewno nie będzie czasem straconym!

BLEFUJ Z GŁOWĄ

 

Gra bazuje na umiejętności blefowania i przewidywania zagrań przeciwnika. W trakcie rozgrywki musicie obserwować poczynania innych graczy i odpowiednio wyczuć moment, w którym można delikatnie minąć się z prawdą. Pamiętajcie, że zimna krew, przenikliwość oraz umiejętność zachowania kamiennej twarzy to najważniejsze cechy Pierwszego Łowcy!

DINOPODOWY ZAWRÓT GŁOWY

 

Jeśli jesteście miłośnikami czasów prehistorycznych, za serce powinny złapać was piękne ilustracje, gdzie temat ten potraktowano z przymrużeniem oka. Dodatkowym atutem jest kompaktowy rozmiar pudełka, które pozwoli wam cieszyć się Dinopdami praktycznie wszędzie!

Recenzje:

Polter

Scheherazade 

Games Fanatic 

Board Times

Esensja

Okiem PowerMilka