GOBLINS: EPIC DEATH PL

 

Dlaczego w filmach i książkach fantasy Gobliny nigdy nie wygrywają? Dlaczego dostarczają tylko łatwych punktów doświadczenia w grach komputerowych ?! Dość tego – ogłaszamy mobilizację i strajk! Ci „dobrzy” jeszcze dostaną za swoje! W ramach akcji zaczniemy od spalenia im miasta! Nigdy nie zadzierajcie z Goblinami!

 

W Goblins Epic Death Edycja PL gracze stają na czele goblińskich plemion rywalizujących o to, kto pierwszy złupi ludzkie miasto. Świetna mechanika, duża różnorodność, grywalność oraz mnóstwo, mnóstwo goblińskiej złośliwości to jej główne atuty!

 

PĘKNIECIE ZE ŚMIECHU!

 

Goblins Epic Death to tona goblińskiego, zielonego humoru, który realnym czyni niebezpieczeństwo pęknięcia ze śmiechu. Doskonałe, pomysłowe ilustracje oraz opisy kart nawiązujące do popularnych elementów świata fantasy wywołają uśmiech na twarzy każdego – nie tylko zadeklarowanych fanów tematu.

 

RZUĆ GOBLINEM!

 

Oprócz humoru, w Goblinach znajdziecie też ciekawą i oryginalną mechanikę. Jakaś przeszkoda wydaje się być niepokonana, smok nie chce ustąpić wam z drogi? Rzućcie goblinami i na pewno wystraszy się Waszej epickiej śmierci! Zagrywajcie karty specjalne, budujcie gobo-machiny, stwórzcie unikalny plac gry, na którym zmieciecie oponentów i świat o nich zapomni!

 

MISTRZOWIE GOBLIŃSKIEJ ZŁOŚLIWOŚCI

 

Goblins Epic Death to nie jest grzeczna gra. To nie gra rodzinna, choć zaryzykować można. Jako Gobliny musicie być złośliwi, przebiegli i podstępni! Pamiętajcie, że waszym największym wrogiem tak naprawdę nie jest człowiek, a inny goblin! Nie dajcie się, walczcie, podkładajcie świnie, wbijajcie szpilki! Tylko wtedy zwycięstwo będzie możliwe!