PROSIAKI

 

Super-prosiaki szykują się do akcji! Jest już zwinna Baleryna, Stompek o niezwykłym refleksie, najmądrzejszy Bystrzak, łakomy Żarłok, wiecznie-śpiący Chrapek oraz podstępny Barwnik! Teraz tylko od Ciebie zależy, którego z nich wybierzesz do pomocy w jak najszybszym pozbywaniu się kart!

 

Grając w Prosiaki musisz pozbycie się kart z ręki, a w tym niezwykle pomocne okażą się w tym tytułowe prosiaki! Każda partia to nie tylko mnóstwo główkowania, ale także zadania zręcznościowe, dźwiękowe i kreatywne, które mocno urozmaicą rozgrywkę, co chwilę wywołując salwy śmiechu. A wszystko to pod presją upływającego czasu!

 

 

ŚWIŃSKA GRA DLA KAŻDEGO

 

Prosiaki to idealna zabawa dla małych i dużych. Wystarczająco prosta, żeby do gry zasiadł pięciolatek, ale na tyle dynamiczna i interesująca, żeby wciągnąć także dużo starszych śmiałków. W Prosiakach będziecie, po kolei, starali się zagrywać odpowiednie karty i jak najszybciej reagować na pojawiające się zadania specjalne oraz zmiany reguł. Wygra najsprytniejszy!

 

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

 

Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej jest się uczyć podczas zabawy. Prosiaki to świetna zabawa, ale także idealna pomoc w nauce cyfr, kolorów, logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji, dyscypliny oraz przestrzegania zasad fair play.

 

GRA WYOBRAŹNI

 

Wyjątkowa mechanika gry pozwala uczestnikom wykazać się kreatywnością przy tworzeniu unikalnych zasad w trakcie rozgrywki. Chrumkanie przy zagrywaniu kart? A może wymyślanie wyrazów na czas albo wykładanie kart spod stołu? W Prosiakach wszystko jest możliwe – jedyną granicę stanowi wasza wyobraźnia!

 

Recenzje:

 

Wyspa Gier