MAGIA I MYSZY SERIA

 

Dawno, dawno temu... Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami... Zła czarownica omotała dobrego, samotnego króla i przejęła władzę nad jego królestwem. Gdy wprowadziła w życie swój plan, okazało się, że jedyną nadzieją w starciu ze złem jest książę Collin i jego przyjaciele. Jakże jednak powstrzymać zakusy czarownicy, jeśli jest się przemienionym w małą, niepozorną mysz?

 

W Magii i Myszach gracze odgrywają rolę księcia Collina oraz jego przyjaciół, starając się powstrzymać złą czarownicę pod postacią niewielkich gryzoni. Prosta i emocjonująca mechanika, a jednocześnie różnorodna gama wyborów i strategii pozwolą cieszyć się grą zarówno początkującym adeptom, jak i doświadczonym wyjadaczom.

POCZYTAJ MI

 

Magia i Myszy jak żadna inna, łączy w sobie cechy gry planszowej i interaktywnej baśni. Poszczególne scenariusze tworzą spójną i fascynującą historię, pełną przygód, nagłych zwrotów akcji i tajemnic, które tylko czekają, aby je odkryto. Gracze nie są jedynie obserwatorami wydarzeń – wręcz przeciwnie, rzuceni w sam środek kłopotów, wpływają na losy bohaterów i pokonują piętrzące się przeciwności.

 

WIELKI DUCH W MAŁYM CIELE

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest widzieć wszystko z perspektywy gryzonia, kiedy nawet wejście na krzesło wymaga linki i haczyka bądź skonstruowania specjalnej myszo-pulty? Magia i Myszy pozwoli wam poczuć to na własnej skórze. Z igieł zrobicie miecze, z guzików – tarcze, a zebrany ser wykorzystacie, żeby rosnąć w siłę. Ramię w ramię stańcie przeciwko szczurom i pająkom! Nie czekajcie – przygoda czeka!

PIĘKNA BAŚŃ W PIĘKNEJ OPRAWIE

 

Magia i Myszy to niesamowite wykonanie i doskonała jakość komponentów. Pudełko pełne jest przepięknie ilustrowanych elementów. Zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach figurki dodatkowo zwiększą przyjemność z gry i spowodują, że niezwykle łatwo będzie wam wczuć się w tę fascynującą opowieść!


 

MAGIA I MYSZY SERCE GLORMA

 Magia i Myszy to dopiero początek przygody. Wraz z dodatkiem Serce Glorma poznajemy dalsze losy mysiej drużyny. Serce Glorma wprowadza nową księgę opowieści oraz nową bohaterkę Nere. Nie obędzie się też bez nowych przeciwników. Oprócz dużego rozszerzenia tylko w naszym sklepie znajdziecie również małe jednorodziałowe dodatki w formacie elektronicznym. Wśród "Zaginionych opowieści" znajdziecie Kocią Kołyskę oraz Ducha Zamku Andona.MAGIA I MYSZY OPOWIEŚCI Z MROCZNEJ KNIEI

 

 Opowieści z Mrocznej Kniei to następny duży dodatek, który opisuje kolejne wydarzenia po Sercu Glorma. Pojawią się całkowicie nowe lokacje, nowi bohaterowie (nie tylko Myszy!) i długa na 100 stron Księga Opowieści, w której przygody mogą różnie się potoczyć w zależności od waszej rozgrywki.

 

Recenzje:

 

Boardtime.pl - Falkon 

 

Boardtime.pl - recenzja

Pełnąparą - znadplanszy.pl

Ciekawe Gry

GamesFanatic.pl

blog Era Graczy

 

Nagrody i wyróżnienia:

2014 - Finalista Lys Passione
2
014 - Dor Jeu De Lannee - Nominacja
2
013 - UK Games Expo - Najlepsza Gra Planszowa
2
013 - Golden Geek - Najlepsza Gra Tematyczna - Nominacja

 

Gra wydawana na licencji © 2011 Plaid Hat Games  © 2014 Cube Factory of Ideas